پرینت

نطق پنجم مجلس هشتم

on .

 

نطق پنجم - دی 1390

بسم الله الرحمن الرحیم

صلي و عليك يا ابا عبدالله

ولادت حضرت امام باقر (ع) را تبريك مي گويم.

در اين نطق 5 دقيقه اي 3 نكته را متذكر مي شوم.

1-   موضوع فتنه و حماسه 9 دي

2-   آزمون بزرگ سياسي ملت( انتخابات)

3-   مشكلات حوزه انتخابيه و تشكر از همكاري مديران و ائمه جمعه 3 شهرستان بهشهر، نكا، گلوگاه بويژه مردم صبور و ولايت مدار حوزه انتخابيه ام.

1-   انقلاب اسلامي از بدو شروع تاكنون شاهد آزمون هاي مختلف الهي بوده است از قيام 42 گرفته تا اوج گيري انقلاب اسلامي در سال 57 از توطئه هاي مختلف تا جنگ تحميلي،‌تهاجم فرهنگي تا اصلاحات و فتنه سال 88، اين روند همچنان ادامه دارد. يادمان نرفته است كه فتنه سال 88 به بهانه تقلب در انتخاب اصل و موجوديت نظام اسلامي را هدف گرفته بود به طوري كه اوباما حمايت علني خود را اعلام نمود و سفارت خانه هاي غربي و منابع مالي آنان در اختيار آشوبگران قرار گرفت.

در كنار عوامل خارجي بايد به عاملي به نام خواص بي بصيرت و ساكنين نيز در اين فتنه اشاره كرد. آنان كه با مواضع دوپهلوي خود در شعله ور شدن اين فتنه دخيل بودند. سايت ها و شبكه هاي ماهواره اي، و همه كسانيكه ديروز پشت سر صدام قرار گرفته بود آن روز پشتيباني فتنه سبز را بعهده گرفتند با تمام پيامدها و خسارت هايي كه فتنه 88 براي نظام داشت اما بركات و دستاوردش بيش از خسارتش بوده است و آن بصيرتي بود كه اقشار مختلف مردم به دست آوردند و ماهيت استكبار و جريان فتنه را حتي در غبار آلود بودن فضا تشخيص دادند و نتيجه اش حماسه 9 دي بود كه ده ها ميليون ايراني براي دفاع از ولايت نظام و سكان داران انقلاب و كارآمدي ولايت فقيه را به نمايش گذاشت.

9 دي در حقيقت بهار انقلاب و بارور شدن نهال بصيرت و ايمان و نماد تولي و تبري بود.

-        حماسه كشورشان در سراسر ايران به خيابان آمدند و چشم فتنه را كور كردند.

9 دي پيوند جريان فتنه با نظام سلطه را به تصوير كشيد و ماهيت فتنه را تغيير داد.

9 دي روز همدلي، اعتماد، همبستگي و هم افزايي دلسوزان انقلاب و هم صدايي با 9 دي بزرگترين معروف، عزت ديني و پاسخ به نداي هل من ناصر ينصرني ولايت بود كه در غيرت عاشورايي ملت ايران بارديگر نمايان گرديد.

2-   چرا انتخابات نهم مهم است؟

1-   امريكايي ها و نظام سلطه و همه شركتهاي سهامي ضدانقلاب خارج و در داخل در حال طراحي توطئه اي جديد عليه انتخابات هستند.

2-   ما در انتخابات آينده غير از اين كه براي نظام و كشور كار مي كنيم بايد براي موج بيداري اسلام در منطقه هم كار كنيم

3-   مجلس آينده در موقعيت دهه چهارم انقلاب، دهه پيشرفت و عدالت قرار گرفته است بايد به آن توجه جدي نمود.

4-   تمام اميدهاي منطقه به ام القراي جهان اسلام يعني ايران مي باشد هم بايد هدايت كند و هم تبيين الگو. اگر مجلس اصلاحات روي كار بيايد در منطقه اثر گذار خواهد بود و اميدهاي منطقه از بين خواهد رفت. مجلس ششم يادمان نرود در خانه ملت عليه ملت تحصن نمودند. توماس مشاور امنيت ملي امريكا مي گويد: ( هيچ اولويتي بالاتر و با اهميت تر به اين كه ايران تبديل به يك الگو در منطقه شود وجود ندارد.)

5-   قيام وال استريت در حقيقت پشت پا به نظام سرمايه داري زده است. اگر در مجلس نهم كساني وارد شوند با اين قيام همراه نباشند مشكل ايجاد مي نمايند.

6-   اگر در مجلس نهم گروه سازشكار وارد شوند مژده اي براي امريكايي هاست.

7-   بايد توجه داشت به هم ريختن حوزه رواني جبهه مدافعان انقلاب از مهمترين اهداف دشمن است هر چه به انتخابات نزديكتر مي شويم حساستر مي شود و فضاسازي عليه جمهوري اسلامي بيشتر مي گردد.

1-   معرفي ايران به عنوان ناقض حقوق بشر

2-   سناريو نخ نما شده معرفي ايران به عنوان تروريست

3-   عدم صلح آميز بودن انرژي هسته اي ايران

4-   فشار روحي رواني تحريم ها عليه ايران بويژه تحريم نفت از جمله اهداف نظام استكبار است. ما در خانه ملت با صداي رسا اعلام مي كنيم اگر غربي ها و آمريكايي ها دست از شيطنت برندارند و بخواهند نفت ما را تحريم كنند ملت ايران اجازه نخواهد داد قطره اي نفت از تنگه هرمز عبور كند نظام استكبار خوب مي داند كه ما توان اين كار را به سهولت داريم همانطوري كه فرزندان جان بر كف اين مرز و بوم توانستند پيشرفته ترين هواپيماي جاسوسي RQ170 را به زمين بنشانند. اين وظيفه را هم به راحتي انجام خواهند داد

3-   حوزه انتخابيه: ضمن تشكر از توجه دولت به مناطق محروم چند نكته را متذكر مي شوم . خواهشمند است توجه جدي جهت اجراي مصوبات سفرها انجام پذيرد.

1-   كنارگذرهاي بهشهر، نكا،‌گلوگاه

2-   احداث پالايشگاه در بهشهر

3-   4 خطه شدن نكا به نيروگاه بهشهر و به بند اميرآباد

4-   احداث ندامتگاه 3 شهرستان

5-   جاده رستم كلا به بندر

6-   سد گلورد

7-   كمپوست زباله

8-   تحويل زمينهاي 25 و 70 هكتاري گردشگري شهرستان گلوگاه

از همكاران گرامي تقاضا دارم رسيدگي طرح اصلاح بند 111 قانون بودجه در 90 در مورد دانشجويان تربيت معلم در اولويت قرار دهند تا دغدغه اين عزيزان برطرف شود.

از همكاري صميمانه مديران محترم 3 شهرستان ائمه محترم جمعه و جماعت بويژه مردم ولايت مدار و صبور 3 شهرستان بهشهر، نكا، گلوگاه در اين مدت تقدير و سپاسگزاري مي نمايم.