پرینت

متن کامل نطق بهمن ماه 1393 + فیلم کامل

on .

 

بسم الله الرحمن الرحيم

محمد رسول الله: والذين معه اشداء علي الكفار رحماء بينهم

 

دانلود فایل صوتی

دانلود فایل تصویری

 

بابي انت و امي يا رسول الله

با ياد و نام خداي بزرگ، سلام و صلوات بر انبياء و اوليا و آخرين سفير الهي حضرت حجت (عج) و امام عظيم‌الشان، رهبر معظم انقلاب، شهيدان، آزادگان، جانبازان، ايثارگران و طلايه داران 8 سال دفاع مقدس.

گرامي ميداريم ياد و خاطر 10400 شهيد استان مازندران و 1600 شهيد شهرستان هاي بهشهر، نكاه و گلوگاه هم چنين ياد مجاهد مردمي، قويم درخط انقلاب، عالم عامل حضرت آيت ا... جباري امام جمعه فقيد شهرستان بهشهر و نماينده محترم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبري و افتخار آفرينان ششم بهمن شهرستان هزار سنگر آمل.

توهين به ساحت مقدس نبي مكرم اسلام(ص) را محكوم نموده و اظهار تاسف و تاثر خود را نسبت به وزير خارجه كشورمان كه هم زمان با توهين به سرور كائنات به پاريس سفر كرده و با وزير خارجه خبيث و حامي تروريسم امريكا قدم زده اعلام مي‌نمايم. زشت‌تر از آن نخست وزير فاسد فرانسه مجله كاريكاتور توهين آميز پيامبر اعظم(ص) را جلوي دوربين ها به نمايش گذاشته اما ديپلماسي خنده عكس‌العملي نشان نداده است چگونه اين ديپلماسي مي تواند از حقوق ملت دفاع كند. اما ملت بزرگ و بصير ايران پاسخ توطئه هاي دشمن را با حضور يكپارچه خود در راهپيمايي 22 بهمن با لبيك يا رسول ا... خواهند داد.

از رياست محترم جمهور به لحاظ تقديم به موقع لايحه بودجه تشكر مي نمائيم اما بايد گفت بودجه ارائه شده غير واقع بينانه بوده و در اين لايحه نگاه به محرومين، اقتصاد مقاومتي، ارتقا پژوهش، معيشت مردم، حوزه دفاعي كشور و كم كردن واردات، تقويت صادرات غير محسوس مي باشد.

آقاي رئيس جمهور حل مسائل اقتصادي بدون واقع بيني و استفاده از ظرفيت‌هاي داخلي و داشتن يك نقشه راه روشن ممكن نيست و اين هم مستلزم چند شرط اساسي است.

1- اعتقاد و باور قلبي و عملي به اينكه چاره حل مشكلات اقتصادي ايران جز، عمل به اقتصاد مقاومتي امكان پذير نمي باشد. دشمنان اين كشور از اثرگذاري تحريم ها بر جريانات داخلي مايوس شدند و چنين القاء نمودن كه حل مسائل اقتصادي از طريق مذاكره هسته‌اي امكان‌پذير مي‌باشد و اين توطئه‌اي ديگر است كه بايد هوشيار بود القاء اين انديشه در مردم خيانت است.

2- داشتن مديران متدين، پاك دست، شجاع و معتقد به خدمتگزاري به مردم، خودشان را نوكر مردم بدانند نه ارباب مردم، ضروري است. شما با اين همايش ها و حاشيه‌سازي‌ها حمله به نهادها از جمله سپاه مقدس پاسداران انقلاب اسلامي و پيشنهاد رفراندوم، در مسائل اقتصادي راه به جايي نخواهيد برد بياييد خالصانه و خاضعانه مشكلات را با مردم در ميان بگذارد همه براي حل آن كمك خواهند كرد.

3- در اين جا بر خود فرض مي دانم از فرماندهي شجاع و مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با درك صحيح از زمان و موقعيت حساس منطقه عليرغم حملات بي رحمانه و انتساب هاي ناجوانمردانه برخي، وحدت و انسجام ملي را اصل دانسته و وارد حاشيه سازي ديگران نشده است تقدير و تشكر نمايم.

4- قبلاً دلسوزان نظام هشدار داده بودند كه دشمن نه فقط از تحريم هاي روي كاغذ بلكه از همه ابزارهاي تحريمي اش استفاده خواهد كرد ديديد كه با كاهش 60% درصدي قيمت نفت ما را به شرايطي رسانده‌اند كه اگر صادرات ما به قبل از تحريم ها هم برسد باز نصف درآمد قبلي هم تامين نمي شود بنابراين راهبرد اتكا به منابع داخلي و ظرفيت داخلي ضروري است به مردم صادقانه بگوييد اگر تحريم ها هم برداشته شود مشكل مردم از اين راه حل نخواهد شد چون تحريمهاي نانوشته ديگري در حال اجرا است گره زدن اقتصاد كشور و رفع مشكلات اقتصادي مردم به مذاكرات و شرطي كردن جامعه خيانت است و خيانت. بهتر بود دولت محترم در چنين شرايطي با شجاعت بودجه امسال را بدون نفت پيشنهاد مي داد.

5- آقاي رييس جمهور؛ مشكل اساسي شما در مديريت اقتصادي ناشي از مديريت غلط و چندگانه است و نداشتن باور قلبي و التزام عملي برخي از دولت مردان به اقتصاد مقاومتي و بي‌اعتنايي به درون و نگاه ملتمسانه به بيرون و عطش واردات، اقتصادر كشور را زمين‌گير كرده است.

6- مبارزه با فساد وقتي موثر است كه ريشه اي توسط افراد پاكدست و با اراده و شجاع انجام گيرد. دولتي كه جرئت ندارد يارانه افراد پر درآمد را شناسايي و قطع كند چگونه ممكن است با رانت خواران گردن كلفت ها و نورچشمي ها مبارزه كند.

7- نگاه مجموعه دولت به بيرون از كشور با توجه به واردات بي رويه كاملاً آشكار است نمونه اش حفاري شمال

حفاري شمال تنها شركتي است در آسيا در عمق 800 متري حفاري مي كند تا كنون در درياي خزر موفق به حفر 2 حلقه چاه در عمق بيش از 800 متر شده و به نفت رسيد‌ه‌اند. نفت درياي خزر براي نظام اقتدار حاكميتي دارد اين حفاري با بيش از 500 نفر پرسنل ورزيده آموزش ديده به علت نگاه به بيرون و عدم واگذاري كار به آنان با بيش از 700 ميليارد تومان طلب از وزارت نفت در حال تعطيلي است معاوني كه در حال حاضر زن و بچه اش در انگليس زندگي مي‌كنند بايد بگويد. برويد شمال برنج بكاريد چكار داريد به نفت بايد زبان چنين مديري را از كامش بيرون آورد اين همان مديري است وقتي جهت بازديد از مجموعه حفاري به منطقه آمد بعد از 4 ساعت انتظار مديران و پرسنل حاضر نشد از خودرو اش پياده شود با ماشين چرخي زد و رفت آقاي مهندس زنگنه با اين مديران مي‌خواهي اقتصاد مقاومتي اجرا كني؟ پناه بر خدا.

ما اجازه نخواهيم داد تا در اثر كوتاهي و عدم استفاده برخي از دولتمردان از ظرفيتهاي داخلي و اصرار بعضي ها عبور از خط قرمزهاي هسته اي به بهانه اينكه مذاكرات به نتيجه برسد و جملات نسنجيده‌اي مانند امنيت ايران محصول مذاكرات هسته‌اي خواهد بود زمينه اضطرار مصنوعي را فراهم نمايند تا جام زهر ديگري آماده سازند.

رهبر معظم انقلاب فرمود: (مسئولان كشور و دولت نبايد به دست بيگانه چشم بدوزند و بدانند حتي يك قدم عقب نشيني پيش روي دشمن را به دنبال مي آورد. تحريم ها مشكل ايجاد كرده، اما اگر شرط لغو تحريم‌ فلان اقدام مغاير با غيرت بود، بايد قبول كنيم؟). ايستاد‌گي بر اصول و خط قرمزهاي ملت ايران باعث شكستن خط قرمزهاي دشمن مي شود اين را بدانيد و بدانيم و بفهميم: ولن ترضي عنك اليهود ولا النصاري حتي تتّبع ملتهم ...(120 بقره)

آنها از شما راضي نميشوند مگر اينكه دست از دين تان، ارزشهايتان، اصول تان برداريد مجلس و مردم اجازه نخواهند داد ولايت فقيه در مبارزه با جريانات سوء داخلي و خارجي تنها بماند همواره در همه حال تحت فرمان ولي امر مسلمين خواهند بود. انشاا... انقلاب اروپا و امريكا با پيام رهبر معظم انقلاب به جوانان توسط آنان آغاز خواهد شد و مردم آن ديار شهد اسلام ناب را خواهند چشيد.

 

چند تذكر به رئيس محترم جمهور و وزرا

1- از رياست محترم جمهوري مصرانه تقاضا داريم نسبت به ايجاد فرصت هاي شغلي و رفع بيكاري كه دغدغه همه خانواده هاست هم چنين مهار گراني و تورم كه بيشترين فشار را به مردم كم درآمد وارد نموده است اقدام فوري و عملي را دردستور كار قرار دهد.

2- به وزير محترم كشور تسريع در جهت تاسيس بخشداري چهارقلعه بهشهر كه سالها در نوبت مي‌باشد هم چنين بخشداري طوس‌كلا نكا

3- به وزير محترم آموزش و پرورش درخصوص رتبه بندي معلمان و پرداخت ديون آنان هم چنين تصميم فوري جهت اداره كل آموزش و پرورش مازندران اتخاذ نمايد تا مجبور نشويم از ظرفيت هاي ديگر قانوني براي اين موضوع استفاده نمائيم.

4- به وزير محترم راه و شهرسازي تسريع در تامين اعتبار جاده بهشهر به بندر اميرآباد شهيد هاشمي‌نژاد و نكا به نيروگاه و كنار گذرگلوگاه و راه هاي روستايي اقدام نمايد.

5- به وزير محترم نيرو: تسريع در تامين اعتبار آب شرب روستايي، سد گلورد احداث و ترميم آبندان‌ها و فاضلاب شهري بهشهر، نكا و گلوگاه اقدام نمايد.

6- به وزير محترم جهاد كشاورزي: نسبت به تامين اعتبار براي خريد تضميني محصولات كشاورزي، جلوگيري از واردات بي رويه، تهيه نهاده هاي كشاورزي ارزان قيمت، بهسازي و نوسازي جاده بين مزارع اقدام نمايد.

7- به وزير محترم صنعت، معدن و تجارت: جهت تامين اعتبار مناسب براي زيرساخت شهرك هاي صنعتي، جلوگيري بي رويه واردات و هم چنين تسهيل در پرداخت سرمايه در گردش توليدكنندگان شرق مازندران

 

خدايا چنان كن سرانجام كار                              تو خشنود باشي و ما رستگار

 

والسلام و عليكم و رحمت ا... و بركاته