پرینت

دیدار مقیمی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

on .

عصر دیروز احمدعلی مقیمی جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه خود به دیدار دکتر شیخ الاسلام، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفت.

رفع مشکل پرسنل نیروگاه شهید سلیمی، تکمیل ساخت ورزشگاه کارگی شهرستان بهشهر، ساخت خانه مهر، رفع مشکل تعاونی ها، افزایش نقدینگی بانکها موارد مطرح شده توسط دکتر مقیمی در این دیدار بود.

دکتر شیخ الاسلام نیز ضمن تشکر از پیگیری ها و زحمات جناب آقای مقیمی، دستور پیگیری و رفع موانع را صادر کردند.

نایب رئیس کمیسیون عمران با اشاره به وجود بیش از 11500 تعاونی در سطح استان مازندران بیان داشت، بیش از نیمی از این تعاونی ها به دلیل عدم سرمایه در گردش دچار مشکل هستند که باید اقدام عاجل در خصوص رفع موانع آنها انجام گیرد.

دکتر مقیمی همچنین به موضوع نرخ بالای بیکاری در منطقه اشاره کرد و درخواست کرد تا با افزایش نقدینگی بانکها و تسهیلات بانکی به بخش کشاورزی و صنعت بتوان بخش از این معضل را حل نمود.

تکمیل ورزشگاه کارگری شهرستان بهشهر، موضوع دیگر مورد بحث بود که مقیمی با اشاره به مصوبه سفر هیت دولت در خصوص احداث این ورزشگاه، بیان داشت، اکنون با گذشت چند سال از این مصوبه تنها 50% پیشرفت داشته و لازم است تا با تخصیص اعتبار مناسب تکمیل گردد.

دکتر شیخ الاسلام نیز دستور اقدام لازم در خصوص این پروژه را دادند که در ذیل مشاهده می فرمایید:

 

ساخت خانه مهر جهت بازنشستگان عزیز نیز موضوع بعدی بود که مقیمی به آن اشاره کرد، و وزیر محترم با ارجاع آن به بخش مربوطه، درخواست اقدام عاجل را داشتند.

 

پیگیری های دکتر مقیمی در خصوص پرسنل زخمتکش نیروگاه شهید سلیمی در خصوص اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل، که چندی قبل دستور آن را از وزیر محترم نیرو دریافت کرده بود، با دستور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهت اقدام به معاونت مربوطه ارجاع شد.