پرینت

دکتر مقیمی خواستار رسیدگی به وضعیت مدیریت آموزش و پرورش مازندران شد

on .

  

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش خواستار رسیدگی به اوضاع مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد.

 

دکتر مقیمی با اشاره به عدم رعایت ابتدایی‌ترین اصول مدیریتی و اخلاقی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در عزل مدیر شهرستان بهشهر از وزیر آموزش و پرورش خواست تا به این وضعیت رسیدگی کند.

 

عضو فراکسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه محرمانه خود به وزیر در خصوص مدیر شهرستان بهشهر متذکر شد که در هفته بسیج با مدیر بسیجی و جانباز که بیش از 29 سال خدمت کرده است کاری ناروا صورت گرفته است.

 

مقیمی در این نامه آورده است که با توجه به نامه شماره 93/1091/8 مورخ 93/8/24 اینجانب به حضرتعالی و موافقت معاون محترم پارلمانی مبنی بر پیشنهاد ارائه شده، علیرغم ابلاغ تلفنی به مدیرکل آموزش و پرورش، حرکتی ناپسند و دور از اخلاق و تدبیر صورت گرفته است.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در پایان متذکر شد که از تمامی حقوق قانونی خود اعم از استیضاح، سؤال، تذکر اعمال ماده 236 و تحقیق و تفحص تا حصول نتیجه استفاده خواهد کرد

 

همچنین دکتر مقیمی در طرح سوالی کتبی از وزیر خواستار توضیح شرایط موجود شد و در تذکری کتبی، نابسامانی در مدیریت آموزش و پرورش مازندران را متذکر شد.

 

تصویر مکاتباته، تذکر و طرح سوال را در زیر مشاهده فرمایید: 

مکاتبه دکتر مقیمی با وزیر آموزش و پرورش

 

تذکر دکتر مقیمی به وزیر آموزش و پرورش

 

 سوال از وزیر آموزش و پرورش