پرینت

دستورات وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه های نیمه تمام منطقه در پی ملاقات با دکتر مقیمی

on .

 

دکتر احمدعلی مقیمی روز 4 شنبه مهمان دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی بود.

 

دکتر مقیمی در خصوص این نشست گفت: در این نشست با جناب آقای دکتر آخوندی مسائل و مشکلات حوزه ی انتخابیه از جمله پروژه های نیمه تمام شهرستان های بهشهر، نکا، گلوگاه مطرح شد و ایشان دستورات خوبی را نسبت به پروژه های نیمه تمام دادند.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  آقای دکتر آخوندی نظر مثبتی نسبت به منطقه شرق مازندران داشته و تمایل دارند هرچه سریعتر پروژه های نیمه تمام به اتمام برسد.

 

وی ادامه داد: پروژه بیمارستان جایگزین امام خمینی(ره) بهشهر یکی از پروژه هایی است که از چند سالیست شروع به احداث شده و اکنون به تقریبا 60% پیشرفت رسیده اما به دلیل عدم تخصیص اعتبارات متوقف شده که در این دیدار جناب آقای آخوندی دستور دادند با توجه به بازدیدهای جناب آقای دکتر دژپسند از این پروژه، اعتبار این پروژه در سال آینده به 11 میلیارد تومان برسد که اگر این امر محقق شود، شاهد افتتاح این بیمارستان در پایان سال 93 خواهیم بود.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: با جناب آقای دکتر آخوندی مباحث مفصلی در خصوص جاده 4 خطه بهشهر به بندر امیرآباد داشتیم که با توجه به حجم بالای تردد و تلفات سنگین همیشگی که در این جاده شاهد آن بوده ایم، جناب آقای وزیر دستور دادند تا با اختصاص اعتبار مناسب تسریع در اتمام آن صورت گیرد.

 

دکتر مقیمی در خصوص زیرگذرهای منطقه نیز گفت: 4 زیرگذر مهم در مسیر در حال احداث داریم که نیاز به تامین اعتبار جهت تکمیل و بهره برداری می باشند. که جناب آقای آخوندی به معاونت خود جناب آقای کشاورزیان دستور اقدام دادند.

 

وی ادامه داد: جناب آقای آخوندی دستور دادند تا مبلغ 500 میلیون تومان برای تکمیل پل غیر همسطح پرداخت گردد و همچنین به جناب آقای دکتر نورزاد دستور دادند تا از محل اوراق مشارکت بخشی از بدهی پیمانکاران که در حدود 15 میلیارد تومان می باشد پرداخت گردد.

 

تصویر مکاتبات:

 

مکاتبات دکتر مقیمی با وزیر راه و شهرسازی

 

مکاتبات دکتر مقیمی با وزیر راه و شهرسازی

 

مکاتبات دکتر مقیمی با وزیر راه و شهرسازی

 

مکاتبات دکتر مقیمی با وزیر راه و شهرسازی

 

مکاتبات دکتر مقیمی با وزیر راه و شهرسازی