پرینت

تذکر دکتر مقیمی در صحن علنی مجلس در خصوص اشتغال، عدم تخصیص منابع عمرانی، آب شرب شرق مازندران و همچنین فضای انتخابی زودرس در منطقه

on .

 

دکتر مقیمی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار تلاش دولت جهت توجه به اشتغال جوانان با توجه به بودجه 3 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه ها و 2 هزار میلیارد تومانی کمیته امداد و بهزیستی و همچنین 1 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی جهت اشتغال شد.

 

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خواستار هم ترازی حقوق بازنشستگان و شاغلین و گنجاندن آن در لایحه بودجه 95 شد.

 

دکتر مقیمی همچنینی در تذکری به دکتر نوبخت، خواستار تخصیص بودجه عمرانی و ماده 180 شهرستان‌های بهشهر، نکا، گلوگاه با توجه به شروع فصل سرما شد.

 

وی همچنین درخواست کرد تا مجوز ماده 215 مربوط به آب شرب شهرستان‌های بهشهر، نکا، گلوگاه و همچنین فاضلاب شهرستان بهشهر هرچه سریعتر صادر گردد.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور خوساتار تسریع در اجرا و ابلاغ بخشداری چهار قلعه که بیش از 10 سال در نوبت قرار دارد شد.

 

دکتر مقیمی همچنین سخنرانی افراد معلوم الحال و موثر در جریان فتنه و ایجاد فضای انتخاباتی زودرس در شرق مازندران را به استاندار و خصوصا معاون سیاسی او متذکر شد.

 

دانلود فیلم