پرینت

بهره برداری از مجتمع آبرسانی «زینوند»

on .

 

در سومین روز از دهه فجر انقلاب با حضور علی نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران و دکتر مقیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی چند پروژه دربهشهر افتتاح شد.

مهندس نبیان درآیین افتتاح پروژه آبرسانی روستای زینوند با تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، همان امامی که هر چه داریم از گامهای بلند ایشان است و امروز آسایشمان را مدیون امام و شهدای انقلاب میدانیم، شهدایی که در هشت سال دفاع مقدس کوشش و تلاش کردند و از جان خود مایه گذاشتند که کشورمان نه در منطقه بلکه در جهان بدرخشد.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: انقلاب به راحتی به دست نیامده و از کنارش به راحتی نمی شود گذشت، گامی که شهدا، جانبازان و ایثارگران برداشتند گامی بسیار بلند بود که با اهدای جان و عزیزترین سرمایه وجودیشان آسایش و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

نبییان ادامه داد: اقداماتی که در یکسال گذشته توسط دستگاههای دولتی صورت گرفته و در دهه فجر شاهد آن اقدامات هستیم، بهره برداری از ۷۱۳ پروژه در قالب ۴۰۸ میلیارد تومان از منابع دولتی برای مردم استان مازندران است.

وی با اشاره به اینکه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور همه جانبه خواهیم داشت و مشتی به دهان یاوه گویان خواهیم زد، گفت: انتخابات نیز موضوع بسیار مهمی است، حضور ما در پای صندوقهای رای مشت محکمتری بر دهان یاوه گویان میزند، حضور حداکثری مردم ایران اسلامی پای صندوقهای رای باعث تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران و گامهایی است که برای نظام مقدس اسلامی برمیداریم.

 

  • بهره برداری از مجتمع آبرسانی زینوند_1
  • بهره برداری از مجتمع آبرسانی زینوند_2
  • بهره برداری از مجتمع آبرسانی زینوند_3
  • بهره برداری از مجتمع آبرسانی زینوند_4
  • بهره برداری از مجتمع آبرسانی زینوند_5

 

اضافه کردن نظر