پرینت

افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر

on .

 

جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر در دهه فجر انقلاب با حضور علی نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران و احمدعلی مقیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.


وی درآیین بهره برداری از جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر با تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، همان امامی که هر چه داریم از گامهای بلند ایشان است و امروز آسایشمان را مدیون امام و شهدای انقلاب میدانیم، شهدایی که در هشت سال دفاع مقدس کوشش و تلاش کردند و از جان خود مایه گذاشتند که کشورمان نه در منطقه بلکه در جهان بدرخشد.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: انقلاب به راحتی به دست نیامده و از کنارش به راحتی نمی شود گذشت، گامی که شهدا، جانبازان و ایثارگران برداشتند گامی بسیار بلند بود که با اهدای جان و عزیزترین سرمایه وجودیشان آسایش و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

نبییان ادامه داد: اقداماتی که در یکسال گذشته توسط دستگاههای دولتی صورت گرفته و در دهه فجر شاهد آن اقدامات هستیم، بهره برداری از ۷۱۳ پروژه در قالب ۴۰۸ میلیارد تومان از منابع دولتی برای مردم استان مازندران است.

 

یزدانپناه رئیس هیئت مدیره سندیکای کامیونداران بهشهر، گفت: این شرکت در سال ۱۳۵۸ با ۹۰ عضو و ۱۸ هزار تومان سرمایه به ثبت رسید، تا امروز ۱۲ دوره هیئت مدیره  برگزار و ۴ بار نقل مکان کردیم‌.

وی افزود: در تمام تعاونی ها مشکل اینجاست که سن افراد بالاست و انگیزه کار کم است. به همین دلیل اعضای هیئت تصمیم به عضو گیری جدید گرفتند و با دریافت سهام توانستیم مکان جدیدی بخریم.

رئیس هیئت مدیره سندیکای کامیونداران گفت: اکنون ۱۱۶ عضو داریم و یک میلیارد تومان بابت این مکان خرج کردیم که ۳۵۰ میلیون تومان آن تسهیلات است.

 

  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_1
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_2
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_3
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_4
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_5
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_6
  • افتتاح جایگاه سندیکای کامیونداران بهشهر_7

 

اضافه کردن نظر