پرینت

دکتر مقیمی: بسیج، کشور را بیمه کرد

on .

دکتر مقیمی

 

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه گفت: بسیج، حافظ حدود الهی و لشکر مخلص خدا است و بسیجی، انسان پاکی است که مکتبی را که شهیدان در گمنامی به دست آوردند، احیا می کند.

 

 

سیزدهمین یادواره 9 شهید روستای کمیشان و گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین، با حضور بسیجیان و مسئولین شهری، برگزار شد، در این مراسم، نماینده ی مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با اشاره به این که در بهمن 57، انقلابی به وجود آمد که موازنه ی قدرت را در دنیا بهم ریخت، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران، دنیا را هم به  لحاظ مادی و هم به لحاظ فلسفی و معنوی، به هم ریخت.

 

وی گفت: در آن زمان، هم قدرت شرقی و هم قدرت غربی داشتیم، اما امام(ره) با روحیه ی ایثارگری، موازنه ی قدرت سیاسی، نظامی و اقتصادی دنیا را به هم ریخت و دکترین ولایت فقیه و روحیه ی جهاد و شهادت را بین مردم آورد.

 

احمدعلی مقیمی با بیان این که امام(ره)، مدل جدیدی را با فاکتور های پیشرفت و عدالت ارائه کرد، خاطرنشان کرد: اگر این مدل در دنیا گسترش پیدا کند، همانطور که ابهت غرب و شرق را به هم ریخت، دنیا را به هم می ریزد.

 

این مسئول با اشاره به این که امام (ره)، جلوتر از زمان حرکت می کرد، افزود: امام (ره) می دانست با آینده ای که این انقلاب، با این وسعت به وجود می آورد، دنیا را تسخیر می کند و با اصول دینی جامعه را اداره می کند که به مسدود شدن منافع مستکبران می انجامد، لذا کسی این انقلاب را بر نمی تابد.

 

وی گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی، فکری برای نگهداری این انقلاب کرد و بسیج، نتیجه ی تفکر امام(ره) برای حفظ انقلاب است، بسیج، کشور را بیمه کرد و هرجایی که نوای بسیج رفت، کارآمدی و تحول ایجاد شد.

 

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که امروز، تاکتیک های غرب با 200 سال گذشته تفاوت دارد، گفت: در این دوره برای حمله به کشوری، خلاف تک روی های گذشته، اول مجامع بین المللی را با قطعنامه ها با خود همراه کرده و سپس به کشور ها لشکر کشی می کنند تا مورد نفرت مستقیم ملت ها قرار نگیرند.

 

مقیمی اذعان داشت: ایران به همه تعهدات هسته ای خود عمل کرد، اما آیا آن ها به تعهدات خود عمل کرده اند، دشمن، دشمن است و با کسی شوخی ندارد، نباید به خنده های ظاهری آنان دلخوش کرد، چراکه همواره رابطه ی ما با آمریکا، رابطه ی گرگ و میش بوده است.

 

وی اظهار داشت: بسیج، یک پایگاه و قدرت همه جانبه با افکار و اندیشه‌ی اجتماعی است که در هرجایی از جامعه که نیاز ببیند، وارد شده و اقدام همه جانبه انجام می دهد، اقدامات بسیج، صرفا نظامی هم نیست، همه ی عرصه ها را در بر می گیرد، عملکرد بسیج، یک عملکرد ملی است.

 

این مسئول بیان داشت: امروز، حافظ حدود الهی و لشکر مخلص خدا، بسیج است و بسیجی، انسان پاکی است که مکتبی را که شهیدان در گمنامی به دست آوردند، احیا می کند.

 

مقیمی گفت: این ملت، با همه سختی ها ایستاده اند، زیرا سرمایه ی بزرگی به نام بسیج بوجود آمد و از دل بسیج، انسان های پاکی برای حفظ شرف و آزادگی این مردم، جانشان را  فدا کرده و با خدا مخلصانه معامله کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: عنصر نظامی، آخرین گزینه در مذاکرات است که به خاطر بسیج، دشمن جرات آن را ندارد، امروز در سایه بسیج، پیشرفت های بالایی به دست آمده است.

 

اضافه کردن نظر